Коронавірус із Китаю: У Києві працюють декілька лабораторій, які забезпечені всіма реагентами

Фото з відкритих джерел

Столиця готова дати відсіч вірусам, заявили у КМДА

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник запевнив, що у Києві працюють декілька лабораторій, які забезпечені всіма реагентами для діагностування грипу і ГРВІ, до яких відноситься і китайський коронавірус.

Про це він заявив під час пресбрифінгу щодо ситуації та показників захворюваності на ГРВІ у столиці, який транслювали на телеканалі ZIK.

Поворозник наголосив на тому, що місто готове і організаційно, і технічно, і технологічно до того, щоб дати відповідь на будь-який виклик в частині грипу і ГРВІ, до яких відноситься і коронавірус.

"У нас на сьогодні працюють декілька лабораторій, які працюють в системі громадського здоров'я. Основна це Київська державна лабораторія державного центру, на сьогодні забезпечена всіма необхідними реагентами для проведення досліджень", - додав чиновник.

Нагадаємо, вчені припускають, що інфікованих китайським вірусом може бути понад 100 тис. осіб по всьому світу, адже цей вірус може мати м’яку форму. Носії такої форми можуть заражати інших, хоча у них самих вірус ще не виявили — він не встиг ще викликати жодних симптомів.

В Україні станом на 27 січня не підтвердився жоден випадок зараження новим коронавірусом 2019-nCoV.

Однак сьогодні стало відомо, що у Львові потрапив до лікарні студент, який повернувся з навчання із Китаю. У нього кашель і нежить.

Loading...