live

Справа MH17: Щонайменше один підозрюваний готовий давати свідчення у суді в Гаазі

Катастрофа МН17. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Окружний суд Гааги не розголошує назву фірми

Окружний суд Гааги повідомив про адвокатську фірму, що заявила про одного чи більше підзахисних, які готові свідчити на суді у справі збиття малайзійського "Боїнга" у 2014 році на Донбасі.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Окружний суд Гааги.

"Адвокатська фірма заявила про відповідача (відповідачів). Окружний суд Гааги не розголошує назву фірми і не повідомляє, про яку саме підозрювану особу (підозрювані особи) йдеться", - повідомляють у суді.

Нагадаємо, Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам–Куала-Лумпур, було збито ракетою над контрольованою проросійськими сепаратистами територією Донбасу 17 липня 2014 року. Усі 298 осіб на борту загинули.

Малайзійський "Боїнг" рейсу МН17 був збитий над Донбасом російським зенітним ракетним комплексом "Бук" 53-ї зенітної бригади збройних сил РФ, і всі причетні до цього будуть справедливо покарані. На цьому наголосив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ

Відомі імена перших чотирьох підозрюваних. Це Сергій Дубинський (позивний "Хмурий"), Ігор Гіркін (позивний "Стрелок"), Олег Пулатов (позивний "Гюрза"), Леонід Харченко (позивний "Кріт").

Крім того, 11 вересня 2019 року Нідерланди перекваліфікували Володимира Цемаха з ключового свідка на підозрюваного.

У листопаді частину обвинувального висновку у справі передали до суду Гааги.Loading...
Loading...
Loading...