live

Призначений заступник директора ДБР пов’язаний із Венедіктовою через бізнес дружини, - ЗМІ

Т.в.о директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

Конкурс на посади заступників директора ДБР критикували через непрозорість, були припущення, що його переможці нібито були визначені наперед

Олександр Соколов, який виграв конкурс на посаду заступника директора Державного бюро розслідувань, щонайменше з 2018 року має зв’язок із т.в.о. директора Іриною Венедіктовою через свою дружину, Ганну Соколову.

Про це повідомляє bihus.info.

Зазначається, що Олександр Соколов з 2014 року працював в СБУ у Харківській області, звідки родом і сама Ірина Венедіктова. Однак зв’язок між ними простежується не напряму, а через дружину Олександра Соколова – Ганну Соколову.

Зокрема, у своїй декларації за 2018 рік Ганна Соколова задекларувала 125 тис. грн доходу від ТОВ "Перегрін Кепітал Груп". Це – юридична фірма, засновницею якої є Наталія Колесник. Очевидно, йдеться про свекруху Венедіктової – матір її чоловіка, Дениса Колесника.

Новини за темою: Венедіктова підписала накази про призначення заступників ДБР

Сама Ірина Венедіктова має і прямий зв’язок із юридичною фірмою "Перегрін". В той період, коли Ганна Соколова отримувала від цієї фірми доходи, Венедіктова офіційно була радницею цього підприємства.

Також вона неодноразово брала участь у заходах, які проводило підприємство "Перегрін Кепітал Груп". Про це свідчать фотогалереї фірми у соціальній мережі Facebook. На деяких із цих фотографій можна побачити Ірину Венедіктову поруч із Русланом Стефанчуком – нинішнім віцеспікером Верховної Ради.

Венедіктова неодноразово брала участь у заходах, які проводило підприємство “Перегрін Кепітал Груп” bihus.info

Окрім того, т.в.о. директора ДБР є власницею двох торгових знаків, в яких фігурує слово "Перегрін". Йдеться про український знак "Центру обслуговування іноземних студентів "Перегрін"" і його англійський відповідник.

Новини за темою: Прибічники Порошенка влаштували мітинг проти ексадвоката Януковича під стінами ДБР

Нагадаємо, що конкурс на посади заступників директора ДБР, який пройшов у січні 2020 року, критикували через непрозорість. Існували припущення, його переможці нібито були визначені наперед.

Також конкурс на посаду першого заступника директора ДБР виграв Олександр Бабіков – колишній адвокат Віктора Януковича. Перед цим Бабіков також був пов’язаний із Харковом – працював в прокуратурі Харківської області.Loading...
Loading...
Loading...