live

Не представляв і не підписував контракт: Перший заступник ДБР Бабіков заперечує захист інтересів Януковича

Перший заступник Директора Державного бюро розслідувань Бабіков Олександр Петрович Фото з відкритих джерел

Під час виголошення промови чиновником стався конфлікт

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олександр Бабіков заперечує, що він здійснював адвокатський захист колишнього президента Віктора Януковича. Про це він сказав на брифінгу, передає "РБК-Україна".

За його словами, він, як представник адвокатського об'єднання "Авер Лекс", підписав кілька "технічних документів у справах інших адвокатів, які здійснювали захист Януковича.

"Я не представляв права та інтереси пана Януковича, тим більше, у справах Майдану", - заявив Бабіков.

Посадовець також заперечує, що коли-небудь спілкувався з Януковичем і не підписував з ним контракт.

Водночас, як повідомив у телеграм-каналі журналіст Андрій Павловський, відому журналістку Тетяну Чорновол силою вивели із залу.

"Наш журналіст з місця події розповів, що охорона силою вивела із залу Тетяну Чорновол під її крики. На той момент вона не заважала спікеру виступати. Однак не виключено, що до провокацій вона все ж готувалася", - йдеться у повідомленні.

За даними журналістів, після цього інциденту Олександр Бабіков продовжив брифінг, заявивши, що його призначення ніхто не лобіював - він навіть не знайомий ні з одним з депутатів від "Слуги народу".

Нагадаємо, 20 січня, колишнього адвоката експрезидента України Віктора Януковича призначили на посаду заступника Директора Державного бюро розслідувань.

Однак, 22 січня слідчий з відділу Державного бюро розслідувань Артем Яблонський заявив, що перший заступник директора Олександр Бабіков, який працював у юридичній фірмі, що захищала інтереси експрезидента Віктора Януковича, не матиме відношення до розслідувань справ Майдану.

А сьогодні активісти зібралися біля стін Державного бюро розслідування на акцію протесту проти роботи ексадвоката Віктора Януковича Олександра Бібікова на посаді заступника глави ДБРLoading...
Loading...
Loading...