Перша леді Олена Зеленська заявила про перехід з Instagram у Facebook

Олена Зеленська Instagram

Тепер Зеленська робитиме інформативні публікації та писатиме лонгріди у соцмережі Facebook, а Instagram залишиться тільки для емоцій

Перша леді Олена Зеленська заявила про перехід з Instagram у Facebook.

Про це вона написала у своєму Instagram.

Зеленська заявила, що створила власний Facebook-акаунт, щоб частіше ділитися з шанувальниками роздумами на різні теми. Натомість Instagram вона вирішила залишити тільки для емоцій.

"Мені хочеться якомога більше ділитися з вами нашими з командою задумами і перемогами, розповідати, що вдається, а що не дуже, бачити вашу підтримку і чути критику (конструктивну) і знати, що ви зі мною. Тому шукайте мою сторінку olenazelenska.official в Facebook, де більше простору для тексту і роздумів. Instagram хочу розвантажити від лонгрідів і залишити тут найцінніше – емоції. Чекаю вас у FB!", – написала Зеленська.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогі підписники! ⠀ Мені хочеться якнайбільше ділитися з вами нашими з командою задумами та перемогами, розповідати, що вдається, а що не дуже, бачити вашу підтримку та чути критику (конструктивну) і знати, що ви зі мною. ⠀ Тож шукайте мою сторінку olenazelenska.official у Facebook, де більше простору для тексту та роздумів. Instagram хочу розвантажити від лонгрідів і залишити тут найцінніше – емоції. ⠀ Чекаю на вас у FB!

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official) 27 Янв 2020 в 9:22 PST

Водночас у Facebook з’явилася офіційна сторінка першої леді Олени Зеленської, де дружина президента України розповіла про свої пріоритети, зокрема і культурну дипломатію.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал". До складу ради увійшли дружина президента Олена Зеленська, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, радник президента нардеп Гео Лерос та інші.Loading...