live

Офіс генпрокурора скерував до суду обвинувальний акт у справі вбивства журналіста Сергієнка

з відкритих джерел

Обвинувальний акт спрямований проти особи за фактом незаконного проникнення на територію домоволодіння Сергієнко, звідки його викрали і убили

Офіс генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт у справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

"Офіс Генерального прокурора 24 січня 2020 направив до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом незаконного проникнення 4 квітня 2014 на територію домоволодіння журналіста та учасника "Самооборони Євромайдану Черкаської області" В. Сергієнко в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області, звідки журналіст був викрадений і надалі, в цей же день, жорстоко вбиті (п. п. 3, 4, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 162 КК України)", – йдеться у повідомленні.

Також в Офісі генпрокурора відзначили, що даному громадянинові, а також ще одній особі інкримінують участь у злочинній організації, що діяла в період з листопада 2013 року по липень 2015 року на території Київської та Черкаської областей.

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року журналіста Василя Сергієнка з дому в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині викрали невідомі. Наступного дня його знайшли закатованим насмерть у лісі.

 Loading...
Loading...
Loading...