live

НЗФ вже тиждень блокують пересування місії ОБСЄ біля ділянок розведення сил, – СЦКК

ОБСЄ

За інформацією СЦКК, такі дії можуть мати за мету приховати діяльність НЗФ та порушення Мінських домовленостей

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє про чергові перешкоджання виконання представниками СММ ОБСЄ мандату Місії біля ділянок розведення сил та засобів з боку незаконних збройних формувань. Про це йдеться у повідомленні СЦКК, опублікованому пресцентром штабу ООС.

У щоденному звіті від 27 січня 2020 року СММ ОБСЄ інформує, що 25 та 26 січня на блокпості приблизно за 3 км північніше ділянки розведення сил та засобів в районі населеного пункту Петрівське представники незаконних збройних формувань знову заборонили патрулю Місії проїзд на південь у напрямку ділянки розведення в районі Петрівського. Обмеження свободи пересування патрулів СММ фіксуються щоденно протягом тижня.

Новини за темою: ООН: Гуманітарної допомоги потребують 3,4 млн жителів Донбасу

Крім того, у ці ж дні, пролітаючи над населеним пунктом Петрівське, БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, ймовірно внаслідок глушіння).

"Такі дії можуть мати за мету приховати діяльність НЗФ та порушення Мінських домовленостей. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що дії по перешкоджанню виконання представниками СММ ОБСЄ мандату Місії є неприпустимими", – додали в СЦКК.

Нагадаємо, незаконні збройні формування за минулу добу 10 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.Loading...
Loading...
Loading...