На популярному італійському шоу Україну назвали "Малою Росією", посольство вимагає виправлення

Шоу "L’Eredita" на телеканалі "RAI". rai.it/

У посольстві України також зазначили, що було прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічності й викласти лист на офіційній сторінці

На італійському каналі RAI ведучий шоу "L’Eredita" заявив, що "мала Росія – друга назва України". Посольство України в Італії вимагає "відкоригувати" такі дії. Про це йдеться у повідомленні посольства у Facebook.

"У зв’язку із некоректним й навіть образливим висловлюванням ведучого італійського шоу "L’Eredita" на телеканалі "RAI" (26 січня ц.р.), що "Мала Росія – це друга назва України", до керівництва телерадіокомпанії було негайно доведено тверду позицію посольства щодо необхідності відкоригувати такі дії.

З огляду на те, що до цього часу від каналу "RAI" не було отримано жодної відповіді, прийнято рішення надати таким дипломатичним крокам публічності й викласти лист на офіційній сторінці посольства", – йдеться у заяві.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що все Причорномор’я і східна частина України – це споконвічно російські території, і тепер РФ з цим розбирається.

Loading...