Мати вбитої Окуєвої: Слідство має записи, на яких обговорюють плату кілеру

Громадське

За вбивство Аміни пропонували 500 тисяч доларів, а за вбивство Адама – 1 мільйон доларів

У правоохоронців є записи, у яких йдеться про грошову винагороду, яку обіцяли за вбивство учасників АТО, подружжя Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва.

Про це розповіла мати загиблої Аміни Ірина Камінська, передає "Hromadske".

За її словами за вбивство Аміни пропонували 500 тисяч доларів, а за вбивство Адама – 1 мільйон доларів, про це Камінській сказав колишній народний депутат Ігор Мосійчук, помічницею якого була Окуєва.

Зазначається, що мати Окуєвої  зустрічалася з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та начальником поліції Київщини Андрієм Нєбитовим одразу після затримання підозрюваного Ігоря Редькіна. Тоді головні правоохоронці країни обіцяли розслідувати далі і справу про замах на Окуєву та її чоловіка у червні 2017 року, і повторний замах у жовтні того ж року, коли її вбили.

"Звісно, мене завжди цікавило ім'я замовника. Для себе особисто я знаю, хто це. Я називаю це — "замовник імперії зла". Імена, ви ж розумієте, з'ясувати важко. Але я думаю, що у слідства є механізм, як в цій ситуації працювати. І те, що мені сказали, теж дає надію, що це можна прослідкувати" - висловилася Камінська.

Зі слів Антона Геращенка, жінці стало зрозуміло, що однозначно все веде в Росію. Є записи, де встановлені голоси, які це все обговорюють. Тому мати Окуєвої розраховує на людей, які займаються слідством і в чиї обов'язки це входить.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року поблизу селища Глеваха Київської області невідомі відкрили вогонь по учасниках "Революції гідності" і АТО на сході України в складі батальйону "Київ-2". Від прицільних пострілів з автоматичної зброї калібру 7,62 Окуева загинула, а її чоловік Осмаєв був поранений.

Підозрювані у вбивстві Аміни Окуевой були затримані поліцією 12 січня 2020 року. За даними ЗМІ, одним із затриманих є раніше судимий громадянин України Ігор Редькін. Крім того, ДНК одного із затриманих збіглася з ДНК, яку знайшли на місці злочину.

Loading...