live

Історія з оскарженням повноважень РФ в ПАРЄ була помилкою, - Льовочкіна

Нардеп зазначила, що діалог між Україною та РФ закінчується, коли справа доходить до парламенту

Народний депутат Юлія Льовочкіна "Опозиційна платформа - За життя"

Історія з оскарженням повноважень Російської Федерації у ПАРЄ була помилкою. Таку думку висловила народний депутат України Юлія Льовочкіна під час спілкування з журналістами в Страсбурзі, пише 112.ua.

"Буде насправді дві доповіді: одна за процедурою, цю доповідь буде розглянуто в Комітеті з прав і процедур. Друга доповідь буде більш серйозною, вона буде слухатися в залі Асамблеї. Ця доповідь розглядається в Моніторингу. Її готує Кінні Кокс, він був обраний на цю посаду таємним голосуванням для підготовки доповіді,  це глава "лівих". Він відомий своїм позитивним, толерантним ставленням до Російської Федерації, тому можна очікувати, що він запропонує не підтримувати ось це оспорювання повноважень Російської Федерації. І я думаю, що більшість в Асамблеї не підтримають українську делегацію і Балтік+", - сказала вона.

"Я нагадаю ще раз, я вважаю, що історія з оскарженням повноважень – це помилка. І стратегічна і тактична. Ми втрачаємо логіку. Коли президент України спілкується з президентом Російської Федерації, МЗС і міністри закордонних справ між собою теж спілкуються, посли теж ведуть діалог, а коли справа доходить до парламенту, то цей діалог закінчується. Я думаю, що це неправильно", - підкреслила нардеп.

Як повідомлялося, в Страсбурзі розпочалася зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в якій бере участь українська делегація.Loading...
Loading...
Loading...