Звільнення глави "Укрзалізниці" розглянуть упродовж декількох тижнів, – Криклій

Владислав Криклій. Фото Соколовська Інна / УНІАН

При цьому міністр зазначив, що йому поки невідомо про охочих очолити УЗ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що наглядова рада АТ "Укрзалізниця" розгляне питання звільнення глави компанії Євгена Кравцова упродовж декількох тижнів. Про це він сказав у кулуарах форуму "Дороги UA 2020", передає "Інтерфакс-Україна".

"Я розраховую, що рішення з цього питання (звільнення Кравцова, – ред.) буде протягом декількох тижнів. Тому що це процедура, яка потребує вирішення наглядової ради. Якби це було моє особисте рішення, то я б уже підписав заяву на звільнення. Але процедура інша", - зазначив Криклій.

За його словами, наглядова рада "Укрзалізниці" проводить серію засідань з цього питання. Криклій також наголосив, що "Укрзалізниця" приділяла пасажирській складовій дуже мало уваги, внаслідок чого українці отримували послугу вкрай низької якості. 

Тому "найближчим часом" змінюватимуть керівництво УЗ. При цьому він зазначив, що йому поки невідомо про охочих очолити "Укрзалізницю".

Нагадаємо, 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" зі залізничним оператором Німеччини "Deutsche Bahn".

Згодом наглядова рада "Укрзалізниці" заявила, що підписання "Меморандуму про взаєморозуміння"  між Україною та залізничним оператором Німеччини, компанією Deutsche Bahn - це ініціатива та прерогатива уряду України.

Loading...