live

Юрій Бойко: Україна входить у системну промислову кризу

Співголова опозиційної політсили Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Серйозні побоювання викликає згортання промисловості в тих регіонах, які раніше вважалися "індустріальним серцем" України"

Якщо економічна політика влади не зміниться, то вже дуже скоро можна буде сміливо говорити про промислову катастрофу в Україні.

Про це співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко заявив у Харкові, де політик у понеділок, 27 січня, перебував з робочою поїздкою.

Новини за темою: Юрій Бойко: Новий уряд виявився абсолютно не готовим до управління державою

Так, згідно з даними Держстату, спад промвиробництва на Харківщині склав 15% (грудень 2019 р. до грудня 2018 р.).

За словами опозиційного політика, стан промисловості в регіоні – катастрофічний. "Серйозні побоювання викликає згортання промисловості в тих регіонах, які раніше вважалися "індустріальним серцем" України. Це такі області, як Запорізька, Луганська, Харківська. 15% промислового виробництва втратила за рік Харківщина. Це провал і свідчення відсутності економічної політики – і держави, і губернатора області. Так втрачати робочі місця у промислово розвиненому регіоні – це неподобство!" – підкреслив Юрій Бойко.

Новини за темою: Юрій Бойко: Зарплати міністрів у сотні тисяч гривень – це ляпас суспільству

Відновлення промисловості України, розвиток реального сектора економіки, захист людини праці – є пріоритетом для "Опозиційної платформи – За життя".

Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді понад 180 необхідних для вирішення цих проблем законопроєктів, серед яких проект Трудового кодексу, пакет мирних ініціатив, відновлення прав громадян і виконання рішень Конституційного суду України, недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ та інші.

Новини за темою: Юрій Бойко: Ми будемо захищати промислові підприємства – це основа нашої економіки

Раніше співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко заявив, що уряд прем'єра Олексія Гончарука виявився абсолютно не готовим до управління державою.Loading...
Loading...
Loading...