Їхня ціль - вивести мене із гри: Кива про конфлікт з Майманом

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Майман - це всім відомий аферист і "наркобарига", сказав нардер

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива розповів про нещодавній конфлік з Майманом та заявив, що його ціллю було вивести політика із гри. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Декілька днів тому багато хто став свідком конфлікту, який відбувся у центрі Києва за моєю участю і, як його називають окремі ЗМІ, з ветераном АТО. Є такий Майман, він же Момагайло, в принципі - це всім відомий аферист і "наркобарига", в прямому значенні цього слова, який перебував і перебуває в розробках вже протягом 10 років у правоохоронних структур. Останнім часом влада почала використовувати такі елементи для дискредитації для нападу і, фактично, для тиску на політиків та бізнесменів. Це дуже зручний майданчик, вдягнути на злочинця камуфляж і сказати, що він ветеран АТО і використати його у свої брудних справах", - поінформував Кива.

Парламентар також висловив свої міркування щодо причин самої сутички.

"По цій справі. Їхня ціль була – вивести мене із гри. Ціллю злочинної банди було вивести мене із гри. Чому? Тому що, 13 січня 2020 року я отримав звернення від адвоката Величка, якого я ще знав зі своєї служби в Херсонській області, де він мені розписав про "безпрєдєл", який призвів до знищення підприємства в 26 тис. га землі, розкрадання цього підприємства і, фактично, всі ці дії залишились без покарання, і на цей момент вони не були зафіксовані правоохоронними структурами. Чому? Відповідь нам дасть департамент внутрішньої безпеки. На сьогодні ми взяли ситуацію під контроль", - зазначив народний депутат.

Нагадаємо, минулого тижня в одному із київських ресторанів стався напад на народного депутата від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Іллю Киву. Нардеп заявив, що чоловік, який напав на нього, вів себе неадекватно і викрикував нецензурні слова. Невідомий неодноразово намагався спровокувати народного депутата на конфлікт (очевидно, у нього була команда дискредитувати нардепа). Але, побачивши, що політик не піддається на провокації, чоловік накинувся на Іллю Киву.

За інформацією політсили "Опозиційна платформа - За життя", нападник охоронявся державною охороною "Альфа", яка надається виключно високопоставленим державним чиновникам. Принаймні з місця інциденту він зник на броньованому автомобілі з "липовими" номерами, брендованим емблемою цієї охоронної структури.

Згодом стало відомо, що народний депутат після інциденту перебував в лікарні.

Своєю чергою в Національній поліції Києва підтвердили інформацію про конфлікт за участю нардепа та зазначили, що проводять заходи для встановлення місцезнаходження нападника.

"Подія належним чином зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції. Після проведення першочергової перевірки буде надана правова кваліфікація події", - додали в поліції.

Loading...