live

Виявлений у Києві штам коронавіруса не той, що нині шириться світом із Китаю, - МОЗ

EPA-EFE

Мова була про штам коронавірусу, який виявили ще у 2003 році

У Міністерстві охорони здоров'я України уточнили, що виявлений в Києві штам коронавіруса не той, що нині шириться світом із Китаю. Його було виявлено раніше, у 2003 році. Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

При цьому зауважується, що коронавірус - це загальна назва цілого роду вірусів, а не якогось конкретного.

Як повідомлялося, раніше Київський міський лабораторний центр МОЗ України оприлюднив дані, згідно з якими за четвертий тиждень 2020 року в Україні зареєстровано 10920 хворих на грип та ГРВІ. Зокрема, до закладів охорони здоров’я міста було госпіталізовано 186 осіб, із них 150 дітей (за 3 тиждень – 141 особу, із них 115 дітей).

Також зазначалося, що за епідсезон 2019-2020 років закладами охорони здоров’я доставлено до вірусологічної лабораторії 73 зразки для дослідження на грип. Серед них виявлено 1 позитивний результат щодо захворюваності на коронавірус. Інші результати досліджень: грип А (H1N1) – 3, грип А нетипований – 1, грип В – 3, аденовірус- 2, бокавірус – 1 та риновірус – 1.

Новини за темою: Мінфіну доручили забезпечити витрати на медпрепарати і обладнання у разі виявлення коронавірусуLoading...
Loading...
Loading...