Волошин: Завтра у Бундестазі представимо ініціативу парламентського виміру "нормандського формату"

Олег Волошин

Ідеться про ініціативу посадити за стіл переговорів депутатів ВРУ і Деждуми за посередництва німецьких і французьких парламентарів

Завтра, 28 січня, народні депутати від партії "Опозиційна платформа – За життя" у Бундестазі представлять ініціативу парламентського виміру "нормандського формату".

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення з Берліна заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

Парламентар пояснив, чому він не поїхав до Страсбурга на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи, а натомість нині перебуває у Берліні.

"Ми завтра у Бундестазі будемо з моїм колегою по фракції Віктором Медведчуком презентувати нашу ініціативу парламентського виміру "нормандського формату". Тобто ту ініціативу, яка покликана якраз посадити за стіл переговорів депутатів із Верховної Ради України і Держдуми за посередництва депутатів Бундестагу та парламенту Франції", – повідомив Олег Волошин.

Нардеп продовжив: "Чесно кажучи, нам, можливо, і не треба було цього робити, якби наша чудова парламентська більшість, я вже не кажу про партії Порошенка, "Голос" та інші, але наша парламентська більшість, яка обіцяла українцям мир, вела би такий діалог з російськими колегами нехай не компліментарний, нехай жорсткий, критичний, але діалог з російськими колегами, власне, в Парламентській асамблеї Ради Європи. Для чого вони там взагалі перебувають?"

Новини за темою: Міжпарламентський діалог і комунікація парламенту з народом – найефективніші шляхи вирішення конфлікту, – Опанащенко

Як повідомляли, 27 січня у Страсбурзі розпочалася Зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нагадаємо, депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи заявив, що українська сторона має на меті опротестувати повноваження Росії.

Народна депутатка (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юлія Льовочкіна, яку переобрали членом Моніторингового комітету ПАРЄ, заявила, що українська делегація не зробила висновків і повернулася у ПАРЄ з негативною повісткою.

Loading...