Віктор Медведчук: Кожен день перебування нинішнього уряду при владі веде Україну до катастрофи

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Країну треба рятувати, і рятувати терміново – вже сьогодні"

Такого ще не було, щоб цілу підгалузь країни, яка має стратегічне значення, передали в управління іноземній компанії. Очевидно, саме для цього Зеленський давав Гончаруку "ще один шанс"…

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

За його словами, країна ще активно обговорює "плівки Гончарука", а прем'єр все не перестає дивувати. 23 січня О. Гончарук заявив: "Вчора був підписаний Меморандум з Deutsche Bahn. Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю. Ми пов'язуємо з цим дуже важливим рішенням не тільки частку інфраструктурної одиниці. Це екосистемне (? – Ред.) рішення, яке повинне показати, що Україна безпрецедентно відкрита".

Новини за темою: Медведчук: Міжпарламентський діалог треба продовжувати для того, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні

Віктор Медведчук підкреслює, що випадок дійсно "безпрецедентний" навіть для багатої на дивні управлінські рішення України. Такого ще не було, щоб цілу підгалузь країни, яка має стратегічне значення, передали в управління іноземній компанії. Очевидно, саме для цього Зеленський давав Гончаруку "ще один шанс"…

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" вважає, що після такого "мудрого" управлінського рішення Україну чекає ще чимало масштабних нововведень від Гончарука. Питання тільки в тому, як українська економіка їх переживе.

Опозиційний політик зазначає, що "Укрзалізниця" за останні 6 років бачила все: і начальника – польського рок-музиканта, і небувалий зліт корупції, і наддорогі американські тепловози, і різницю у зарплатах між керівництвом і рядовими співробітниками в тисячі відсотків.

Новини за темою: Медведчук в Парижі: Конфлікт на Донбасі є проблемою не тільки України, а й Європи

Але щоб так просто "передати в управління" всі залізниці країни – такого ще не було. Це "рішення" – символ некомпетентності, безпорадності і безвідповідальності нинішнього Кабміну, його невміння і небажання керувати економікою країни.

"Істину говорив класик – "розруха в головах"! В Україні давно вже є управлінська криза, коли наступне "покоління" керівників помітно гірше попереднього. Але те, до якого нескінченно низького рівня непрофесіоналізму ми скотилися зараз, не просто вражає, це катастрофа для країни. Таких управлінців – прем'єрів, міністрів – Україна ще не знала. Так і хочеться запитати президента: навіщо Ви давали їм "ще один шанс"? Щоб вони добили країну?" – обурений Віктор Медведчук.

Він вважає, що управлінська катастрофа вже сталася в Україні. Наступна за нею – практично неминуча катастрофа країни.

Новини за темою: Медведчук: Уряд потрібно відправити у відставку через нереалізацію програми

"Кожен день перебування нинішнього уряду у влади веде Україну до катастрофи. Країну треба рятувати, і рятувати терміново – вже сьогодні. Завтра буде пізно…" – резюмує голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що Україні потрібні вигідні їй правила гри, а не кабальна угода про зону вільної торгівлі з ЄС

 

Loading...