Новини » Світ Читать эту новость на русском

Військові Ірану приховували атаку на український літак, - NYT

Фюзеляж збитого в Ірані літака "МАУ"

фото - ISNA

Першим військовим, який дізнався про атаку на український літак, став голова ВКЗ КВІР Амір Алі Хаджізаде

Військові, які підпорядковуються Великому аятолі Алі Хаменеї, три дні приховували від президента Ірану Хасана Роухані збиття українського літака. Про це повідомляє New York Times.

Згідно з повідомленням, голова ВКЗ КВІР Амір Алі Хаджізаде став першим високопоставленим військовим, який дізнався про атаку на український літак. Він повідомив про подію колегам, в тому числі представникам армії Ірану. Вони лише через три дні визнали збиття літака.

Поки іранська влада заперечувала причетність до краху літака, Роухані кілька разів намагався додзвонитися до військових, однак вони не відповідали.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ять членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

За три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ"

Днями Іран ухвалить остаточне рішення щодо подальшої роботи із засобами реєстрації польотної інформації літака "МАУ", що розбився поблизу Тегерана. Loading...