live

В Україні не підтвердилася жодна з підозр на китайський коронавірус, - МОЗ

Поки що за межами Китаю зареєстровано приблизно 40 випадків захворювань

thesun.co.uk

Раніше повідомляли про три підозри на коронавірусну інфекцію

В Україні станом на 27 січня не підтвердився жоден випадок зараження новим коронавірусом 2019-nCoV. Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook.

"Раніше повідомляли про три підозри на коронавірусну інфекцію 2019-nCoV в Україні. Усі три випадки не підтвердилися", – уточнили в Міністерстві охорони здоров'я.

Проте коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Виявлений коронавірус не є новою інфекцією 2019-nCoV, нагадали медики.

Нагадаємо, 24 січня міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що в Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус.

А 26 січня президент України Володимир Зеленський заслухав керівництво Міністерства охорони здоров'я щодо ситуації з коронавірусом, який розповсюджується з Китаю, та заходів, яких МОЗ вживає у зв’язку з цим.

Як повідомлялося раніше, станом на понеділок, 27 січня, загальна кількість заражених коронавірусом у Китаї зросла до 2794 осіб.

 

Loading...