live

В Україні немає місця антисемітизму, ксенофобії та національній ворожнечі! – заява "Опозиційної платформи – За життя"

Заява політсили "Опозиційна платформа - За життя"

"Україна – це територія міжнаціонального миру! Тут немає місця расистам, нацистам і антисемітам!"

27 січня весь світ схиляє голову в пам’ять про жертви нелюдського нацистського режиму. Всього за кілька років від рук злочинців, заражених антисемітизмом та ідеєю расової чистоти, загинули мільйони ні в чому не винних людей. Сьогодні ця трагедія наповнює наші серця болем і обуренням, рішучістю зробити все, щоб унеможливити її повторення.

Про це йдеться у заяві "Опозиційної платформи – За життя", інформує пресслужба політсили.

Зазначається, що Україна пишається тим, що стала однією з країн, які ініціювали встановлення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Тим самим ми не тільки показали своє непримиренне ставлення до насильства і ксенофобії. Українці також взяли на себе зобов’язання не допустити проростання нацистської плісняви в нашій країні.

Новини за темою: Віктор Медведчук: Україні потрібні вигідні їй правила гри, а не кабальна угода про зону вільної торгівлі з ЄС

Автори заяви підкреслюють, що боротьба не закінчена, оскільки в Україні знову чуємо заклики ксенофобів і прихильників "остаточного вирішення" всіх питань. Бачимо, з якою легкістю національні громади оголошуються загрозою українській державності. І це стає підставою для дискримінації та порушення їхніх прав.

Напруга всередині українського суспільства зростає, а добросусідські відносини з іншими країнами і народами руйнуються. Бачимо, як охоче державні чиновники закривають очі на провокації та спроби націонал-екстремістів переписати історію, реабілітувати своїх кривавих кумирів і відродити їхні політичні методи.

Сьогодні, в День пам’яті жертв Голокосту, "Опозиційна платформа – За життя" заявляє про свою солідарність з усіма борцями проти расизму, антисемітизму і ксенофобії.

"Ми не дамо викривити пам’ять про трагедію єврейського народу і не дозволимо, щоб така доля спіткала інші національні громади нашої країни. Ми вимагаємо від влади відмовитися від політики переписування історії та безкомпромісно припиняти всі спроби розпалювати ксенофобію, антисемітизм і міжнаціональну ворожнечу. Ми будемо домагатися заборони і розпуску всіх правоекстремістських організацій. Ми наполягаємо на звільненні з державних посад усіх чиновників, помічених у лояльному ставленні до ідей національної або расової переваги. Ми скасуємо всі рішення влади, спрямовані на відбілювання нацистських поплічників. Ініціюємо закон про кримінальну відповідальність для всіх сучасних пропагандистів, які намагаються виправдовувати Голокост і прославляти злочинців, винних в актах геноциду", – наголошується в заяві політсили.

Новини за темою: Віктор Медведчук: ОПЗЖ внесла законопроєкт, що обмежує надприбутки чиновників

"Опозиційна платформа – За життя" підкреслює, що Україна – це територія міжнаціонального миру! І тут немає місця расистам, нацистам і антисемітам! Трагедія не повинна повторитися!

Нагадаємо, 23 січня на презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.

Також на зустрічі голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.

 Loading...
Loading...
Loading...