live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Австралії на коронавірус захворіла 21-річна студентка

Фото з відкритих джерел

Нездужання проявилося лише через добу після повернення з китайського міста Ухань

В Австралії студентка Университету Нового Південного Вельсу захворіла  на коронавірус із Китаю. Про це пише The Sydney Morning Herald

Як повідомляється, дівчина нещодавно повернулася в Сідней після подорожі до китайського міста Ухань. Вона стала четвертою хворою на коронавірус в штаті Новий Південний Вельс. За словами австралійських чиновників охорони здоров'я, у дівчини не було симптомів хвороби, коли вона сідала на рейс.

Нездужання проявилося лише через добу після повернення. Хвору помістили в карантин.

Крім неї, в карантині перебувають троє хворих чоловіків, які також побували в Китаї. Ще один хворий перебуває на карантині в Мельбурні.

А тим часом коронавірус з Китаю поширюється світом. Випадки захворювання зафіксували у Канаді, США, Франції, Малайзії, Японії та В'єтнамі. Раніше ЗМІ повідомили, що за добу кількість загиблих від коронавірусу в Китаї зросла до 80 осіб.

Напередодні при Апараті Ради Національної безпеки і оборони України з 20 січня було створено оперативну групу з питань моніторингу та аналізу ситуації стосовно розповсюдження нового коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...