У Страсбурзі розпочинається зимова сесія ПАРЄ

ПАРЄ

Сесія триватиме до 31 січня

Зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи починається 27 січня у Страсбурзі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У сесії братиме участь нова українська делегація, яка пропустила осінні засідання на знак протесту проти повернення Росії до ПАРЄ.

Новини за темою: Делегація України в ПАРЄ не запланувала жодної співпраці з РФ, - Ясько

Згідно з порядком денним, сьогодні мають обрати нового президента ПАРЄ.

Протягом сесії мають відбутися дебати про порушення членами ПАРЄ статутних зобов’язань. У Асамблеї планують обговорити функціонування демократичних інституцій у Польщі та повідомлення про політичних в’язнів у Азербайджані.

Новини за темою: Мовне питання в Україні та історія Другої світової війни: З чим Росія їде до ПАРЄ

Надійшли також запити на проведення дебатів про ситуацію в Лівії та Близькому сході, і який вплив це матиме на Європу, а також про порушення прав людини та верховенства права у Туреччині.

Депутати також обговорять загрози свободі ЗМІ та безпеці журналістів.

Заплановане проведення двох дебатів: одні про торгівлю мігрантами та зниклих без вісти біженців та дітей-мігрантів, інші про "туризм" з метою трансплантації органів та торгівлю тканинами і клітинами людей.

Асамблея має заслухати звіт про мінімальні стандарти для виборчих систем, який базується на спостереженні за виборами у Білорусі.

Сесія триватиме до 31 січня.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) наступного тижня розгляне нову санкційну процедуру, яка фактично зробить неможливим накладення санкцій на Росію за порушення нею принципів Ради Європи.

Loading...