live

У спекулятивному продажу ОВДП є елементи зловживань, – Королевська не виключає "кримінал"

Наталія Королевська

Отриманими коштами закривають касові розриви бюджету, каже депутатка

У спекулятивному продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), який відбувається нині, є елементи зловживань, тому у майбутньому з цього приводу не виключений масштабний кримінальний розгляд.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка прокоментувала надвисокі виплати, які отримують українські топ-посадовці.

"За 5 місяців їхньої роботи у нас не збільшилася ні мінімальна зарплата, ні прожитковий мінімум, ні частка ВВП на кожного громадянина України. Так само дуже маркерним є показник заборгованості, державного боргу. Єдине, у чому вони досягли успіху, вони спекулятивно продають зараз облігації внутрішньої державної позики. Я думаю, що це ще буде масштабний кримінальний розгляд, тому що ми вважаємо, що там є сьогодні елементи зловживань", – заявила Наталія Королевська.

Народна депутатка пояснила, як використовують кошти, які надходять від продажу облігацій внутрішньої державної позики.

"Вони сьогодні закривають касові розриви бюджету, бо 50 млрд грн недоотримано бюджетом 2019 року. Це також один із ключових критеріїв абсолютної бездіяльності та непрофесійності", – заявила Наталія Королевська.

Новини за темою: Юрій Бойко: Через ігри з ОВДП держбюджет недоотримав близько 90 млрд гривень

Як повідомляли, відразу кілька парламентських фракцій внесли до Ради законопроєкти щодо регулювання зарплат у державному секторі.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко подав до Верховної Ради законопроєкт, яким знижуються зарплати народних депутатів до 9446 грн.

У КМУ заявили, що планують прив’язати надбавки та премії посадовців до результатів роботи.

Loading...