live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Росії затримали японця при спробі отримання секретних матеріалів

Фото з відкритих джерел

Його цікавили відомості про російський військовий потенціал на Далекому Сході

В Росії було затримано японця, який хотів отримати секретні матеріали про російський військовий потенціал на Далекому Сході.

Про це повідомляє "Інтерфакс Росія" з посиланням на МЗС РФ.

Зазначається, що інцидент стався у Владивостоці. Російська сторона оголосила затриманому на гарячому японському підданому офіційне застереження про неприпустимість дій шпигунства.

"Іноземцю дали 72 години на те, щоб він покинув Росію.  Наступного дня, іноземець, що перебував у країні за журналістською візою, виїхав на батьківщину", - йдеться у повідомленні.

Крім того, японським дипломатам, акредитованим в Росії, заявлено протест про неприпустимість зазначених дій.

У виданні нагадали, що Японія, за допомогою підозр в шпигунстві з боку Росії, приєдналася до хвилі антиросійських спекуляцій в західному дусі. Це суперечить узгодженому двома країнами курсу на створення позитивної атмосфери з метою вибудовувати двосторонні відносини.

Нагадаємо, 21 січня швейцарське видання Tages-Anzeiger напередодні відкриття 50-го Всесвітнього економічного форуму в Давосі розповіло про двох росіян-робітників. Під час затримання ці підозрілі "сантехніки" пред'явили швейцарським спецслужбам дипломатичні паспорти.

Loading...