live

У Росії "Тетяну року" нагородили поїздкою до Китаю

Тетяна Остапенко росЗМІ

Вона може відвідати КНР у рамках програми "Далекосхідні святині бойової слави"

У Тихоокеанському державному університеті міста Хабаровськ переможницю студентського конкурсу "Тетяна року" нагородили поїздкою до Китаю. 

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що педагоги та студенти 13 вузів Хабаровського краю і Єврейської автономної області відзначили свято Тетяниного дня і студентства. 

"Розважальна частина свята проходила в актовому залі Тихоокеанського державного університету. Студентам, які відзначилися у навчанні, науці та спорті, подарували дипломи, сертифікати та стипендії", - йдеться у повідомленні.

А після оголошення кращих студентів пройшов конкурс "Тетяна року", в якому брали участь 11 дівчат. Призове місце зайняла студентка другого курсу Тетяна Остапенко. В якості подарунка її відправили в КНР в рамках програми "Далекосхідні святині бойової слави".

Нагадаємо, станом на понеділок, 27 січня, загальна кількість заражених коронавірусом у Китаї зросла до 2794 осіб. 

Стало відомо, що внаслідок стрімкого поширення коронавірусу 2019 nCoV кілька європейських країн вирішили евакуювати своїх громадян з Уханя в Китаї.

У всіх освітніх установах Китаю на невизначений термін відклали початок навчального процесу через загрозу поширення нового типу коронавірусу 2019 n-CoV.

А сьогодні Віктор Уколов, який раніше співпрацював із адміністрацією колишнього президента Петра Порошенка, написав у соціальних мережах, що небезпечний коронавірус із Китаю сильніше вражає російськомовних людей.

 Loading...
Loading...
Loading...