live

У ПАРЄ обрали новим президентом представника з Бельгії

Новий президент обійматиме посаду протягом одного року

Президент ПАРЄ Рік Дамс з відкритих джерел

У Парламентській асамблеї Ради Європи обрали нового президента - ним став бельгієць Рік Дамс. Про це йдеться на сторінці ПАРЄ в Twitter.

"Вітаємо Ріка Дамса з Бельгії, щойно обраного президентом Парламентської асамблеї на термін на один рік з можливістю поновлюваного терміну!" - сказано в дописі.

У своєму виступі новообраний президент подякував усім, хто допоміг йому досягнути такого результату, а також заявив, що наполегливо працюватиме, аби підтримувати діяльність всіх трьох гілок Ради Європи - асамблеї, комітету міністрів та дорадчих органів.

Окрім цього, Дамс назвав на чому зосередить свою увагу, обіймаючи високу посаду. Так, пріоритетом у діяльності президента стане зв'язок між правами людини та навколишнім середовищем.

Нагадаємо, у понеділок, 27 січня, у Стразбурзі розпочалася зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, що триватиме до 31 січня. 

Народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко повідомив, що Україна повернулася до роботи в Парламентській асамблеї Ради Європи. Також у ПАРЄ оскаржили повноваження російської делегації з базових причин. Loading...
Loading...
Loading...