live

У МЗС дали рекомендації українським туристам у Китаї через коронавірус

Фото з відкритих джерел

В українському посольстві в Китаї та МЗС України створили гарячі лінії для українців в Китаї

Міністерство закордонних справ України дало рекомендації українським туристам, які перебувають або планують поїздку в Китай, у зв'язку із поширенням небезпечного коронавірусу, що викликає пневмонію.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Зазначається, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, пов’язаною з поширенням у Китаї захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), МЗС України рекомендує при плануванні подорожі до КНР чи всередині країни уточнювати актуальну епідеміологічну ситуацію в регіоні відвідання.

У МЗС порадили українцям утримуватись від поїздки до міста Ухань, в якому є найбільший ризик зараження.

Радимо вживати лише належним чином термічно оброблені продукти тваринного походження та рибу, уникати контакту з тваринами (живими або мертвими), відвідування ринків із продажу м'яса, цирків, зоопарків чи тваринницьких ферм і не контактувати з людьми з ознаками респіраторних захворювань", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Мінфіну доручили забезпечити витрати на медпрепарати і обладнання у разі виявлення коронавірусу

Крім того, у відомстві наголосили, що потрібно використовувати спеціальні маски для захисту органів дихання, мити руки із засобами гігієни, особливо після відвідання місць масового скупчення людей та перед прийомом продуктів харчування і користуватись антисептичними засобами на спиртовій основі.

"При симптомах, схожих на грип чи ГРВІ, мінімізувати контакти з іншими людьми й невідкладно звернутися до медичного закладу", - додали у МЗС.

 Громадянам України необхідно відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в КНР (https://china.mfa.gov.ua/ua) та МЗС України (https://mfa.gov.ua/ua), дотримуватись рекомендацій місцевих органів влади. 

У Міністрестві проінформували, що уразі потреби можна звертатися за номерами гарячих ліній до Посольства України в КНР (+8613701230647), або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: + 38 044 238 16 57, адреса електронної пошти [email protected].

Раніше повідомлялося, що коронавірус з Китаю поширюється світом. Три випадки зараження зафіксували в Малайзії, 3 – у Франції, 1 – в Канаді, мінімум 4 – в Японії.

Загалом від хвороби померло 80 осіб, заражені – майже 2800 осіб. Лікарі повідомили, що першими симптомами після ураження вірусом є нудота, також у хворого починається діарея і проблеми з травленням.

Туристичні компанії і онлайн-агентства тимчасово припинили організацію групових турів. Держдепартамент США та Міністерство закордонних справ Японії почали евакуацію своїх громадян з міста Ухань. В’їзди до заражених міст забарикадували. В Ухані побудують лікарню для людей з коронавірусом.

Напередодні при Апараті Ради Національної безпеки і оборони України з 20 січня було створено оперативну групу з питань моніторингу та аналізу ситуації стосовно розповсюдження нового коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...