У КМУ обіцяють прив’язати надбавки та премії посадовців до результатів роботи

Дмитро Дубілет Фото з відкритих джерел

За словами Дубілета, це буде струнка, прозора система, яку суспільство зрозуміє

В майбутньому надбавки та премії державних посадовців можуть прив'язати до результатів роботи.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

"Ми цим зараз займаємося. У нас, до речі, це був один із пунктів, у тому числі, за який відповідальний я", - заявив Дубілет.

За його словами, сьогодні відбувалася нарада, присвячена цій реформі.

Новини за темою: Дубілет визнав існування "туризму" за рахунок держави

"Я не можу поділитися поки що деталями, тому що вони у роботі, але тут є кілька речей. По-перше, ми хочемо прибити весь "зоопарк" премій та надбавок, який у нас є, зробити дуже прозору, зрозумілу систему – ось оклад, ось премія чи бонус, прив’язаний до конкретних результатів. І друге, ми хочемо прив’язатись до дуже конкретних результатів. Ми зараз обговорюємо, яким чином це зараз правильно організувати, але я думаю, що це буде струнка, прозора система, яку суспільство зрозуміє, та сподіваюсь, що прийме", – зазначив міністр.

Разом з тим, додав Дмитро Дубілет, це дуже непросте питання.

"З іншого боку, яку б ти систему не зробив, коли у нас вчителі чи медсестри отримують 4-7 тисяч гривень, от яку б ти систему не зробив, якщо ця сума буде значно перевищувати цю суму, це також буде", – підсумував гість програми.

Нагадаємо, раніше Дмитро Дубілет заявляв, що для проведення перепису населення в Україні треба буде виділити 3-4 мільярди гривень.

 

Loading...