live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Болгарії протестувальники штурмували будівлю міністерства, постраждали поліцейські

Ipress

В результаті сутичок у будівлі міністерства зламали двері, а двоє правоохоронців отримали поранення

У болгарській столиці Софії відбулися сутички під будівлею міністерства регіонального розвитку, відставки голови якого вимагали протестувальники.

Про це повідомляє болгарський телеканал NOVA.

До сутичок дійшло після заклику лідеру руху "Відродження" до штурму будівлі міністерства. Протестувальники намагалися прорвати поліцейський кордон.

У відповідь правоохоронці застосували перцевий газ.

В результаті сутичок у будівлі міністерства зламали двері, а двоє правоохоронців отримали поранення. Повідомляється, що в одного з офіцерів влучив твердий предмет, іншого вдарили древком від прапора.

Протестувальники вимагають відставки міністра Петі Аврамової через кризу з водопостачанням.

Нагадаємо, з кінця минулого року в низці районів Болгарії спостерігається проблеми з подачею води для населення. Особливо гостро криза торкнулася міста Пернік на заході країни.

Скандал з питною кризою вже призвів до арешту і відставки міністра у справах навколишнього середовища і водних ресурсів Нено Дімова.

Також нагадаємо, що у п’ятницю, 24 січня, у Болгарії місцева влада прийняла рішення про видворення з країни дипломата посольства Російської Федерації і співробітника російського торгового представництва в Болгарії через шпигунство.

 

 Loading...
Loading...
Loading...