live

Тренер "Динамо" Олексій Михайличенко: Не важливо, хто забиває – головне, що забиває команда

Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко Портал fcdynamo.kiev.ua

Аналізуючи гру проти чемпіона Білорусі, керманич "біло-синіх" відзначив, що наразі у його команди усе йде за планом

Головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував перемогу своїх підопічних у п'ятому контрольному матчі на першому тренувальному зборі в турецькому Белеку, у якому кияни сьогодні, 27 січня, із рахунком 3:0 обіграли чинного чемпіона Білорусі брестське "Динамо", повідомляє fcdynamo.kiev.ua.

– Сьогодні Йосип Пиварич на позиції крайнього півзахисника продемонстрував свій бомбардирський талант. Що думаєте про його забиті м'ячі?

– Відразу сказати важко, потрібно переглянути ці моменти. Помітив, що в епізоді з другим забитим м'ячем він здорово відкрився між лініями, отримав хорошу передачу з глибини поля, суперники його втратили, і Йосип подвоїв рахунок. Третій м'яч також був забитий після добре розіграної комбінації. У цій контрольній грі ми перевіряли свій стан, рух, швидкості. У цьому відношенні все йде за планом. "Динамо" (Брест) пізніше за нас почало підготовку, тож потрібно нормально сприймати нашу перемогу. У нас залишилася ще одна гра завтра, після чого повертаємося до Києва.

– На півзахисників покладається особлива місія?

– Вона покладається на всю команду. Не важливо, хто забиває – ви бачите, що на цих зборах у нас забитими м'ячами відзначаються абсолютно різні футболісти, немає одного яскраво вираженого бомбардира. І це добре, адже всі гравці беруть участь як в обороні, так і в атаці. Чим більше різноманітності буде у наших діях, тим складніше буде суперникам нам протистояти.

– Прокоментуйте, будь ласка, гру нападників – Каргбо і Соля.

– Ібра, якщо можна так сказати, ще придивляється. Це була перша гра, коли ми змогли його використовувати на цій позиції. Припускаємо, що тут він буде грати і надалі, але раніше ситуація диктувала умови, коли йому потрібно було зіграти з краю. На фланзі йому вже доводилося діяти, і ми про це знали. Йому ще необхідно звикнути до партнерів, роботи і вимог. Видно, що Ібра дуже старається, сьогодні в нього було кілька хороших моментів, у яких він добре відкривався і вдало чіплявся за м'яч. Загалом, думаю, він на правильному шляху. Що стосується Франа Соля, йому чогось трохи не вистачає, і це було видно сьогодні, коли в нього було кілька моментів, у яких він сам міг забити. Але він також працює, старається і бере активну участь у командній грі. Чекаємо від нього теж результативності.

Нагадаємо, футболісти київського "Динамо" сьогодні, 27 січня, перемогли динамівців з Бреста (3:0) у контрольній грі на зборі в Туреччині. М'ячі у ворота чинних чемпіонів Білорусі забили Йосип Пиварич (23, 37 хвилини) та Міккель Дуелунд (75). Зазначимо, що у цьому матчі проти киян виступали їхні колишні одноклубники Артем Мілевський та Євген Хачеріді.

Loading...