live

"Слугу народу" Мережка обрали віцепрезидентом ПАРЄ

Нардеп від "Слуга народу" Олександр Мережко фото - з відкритих джерел

Віцепрезидент за необхідності може підмінити Президента та автоматично входить до складу Бюро

Члена української делегації, представника "Слуги народу" Олександра Мережка обрано віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук заступник голови фракції "Слуга народу", заступник члена постійної делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук.

За її словами, Олександр Мережко – доктор юридичних наук, відомий вчений та фахівець у галузі міжнародного права, нещодавно він став головою комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Досвід викладання у США, Польщі, Індії, Азербайджані та Вірменії, знання специфіки цих країн також стане в нагоді при виконанні повноважень у рамках ПАРЄ.

Новини за темою: У ПАРЄ обрали новим президентом представника з Бельгії

Євгенія Кравчук пояснила, що посада віцепрезидента є надзвичайно відповідальною, оскільки він за необхідності може підмінити Президента та головувати на засіданні Асамблеї або на дебатах (якщо не бере у них участі як доповідач).

Також віцепрезидент автоматично входить до складу Бюро, яке керує роботою Асамблеї шляхом підготовки порядку денного сесій та визначення питань, що заслуговують бути висвітленими у доповідях.

Новини за темою: Делегати ПАРЄ підтримали Україну і оголосили протест Росії, - Гончаренко

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Юлія Льовочкіна переобрана членом Комітету ПАРЄ щодо дотримання зобов’язань державами-членами Ради Європи (Моніторингового комітету ПАРЄ).

 Loading...
Loading...
Loading...