live

Сенцов у Вашингтоні закликав відключити Росію від системи SWIFT

Укрінформ

Це реальний крок, ніж дуже довгі розмови

Найефективнішим кроком з боку США для тиску на Росію, щоб змусити її зупинити агресію проти України і звільнити всіх українських полонених, стане відключення РФ від системи міжбанківських каналів зв'язку SWIFT.

Про це ​​український кінорежисер, колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов сказав під час візиту до Вашингтона, передає "Укрінформ".

Зазначається, що на питання про те, як США можуть вплинути на РФ, Сенцов сказав: "У мене дуже коротка відповідь на це - відключити SWIFT. Це реальний крок, ніж дуже довгі розмови".

Колишній політв'язень наголосив, що під час зустрічей у США та інших країнах завжди зосереджується на необхідності збереження міжнародного тиску на РФ.

За словами Сенцова, повернути багатьох українців додому вдалося завдяки міжнародному впливу, в тому числі з боку Сполучених Штатів, країн Європи.

Колишній бранець Кремля також розповів, що його ініціативу щодо інформування міжнародної спільноти підтримують багато людей.

Новини за темою: Сенцов зізнався, чому "не йде у політику"

За даними ЗМІ, у Вашингтоні Сенцов планує провести ряд зустрічей, в тому числі в Державному департаменті США, на Капітолійському пагорбі, і зокрема, в Гельсінській спілці американського Конгресу. Він планує розповісти більше про свій досвід, а також про російську окупацію Криму.

Після США колишній політв'язень відправиться до Канади. У планах на найближчі місяці - поїздки в інші країни. Як підкреслив Олег Сенцов, він намагається охопити найважливіші організації і зустрітися з тими, від кого залежить допомога Україні в тиску на Росію з боку міжнародного співтовариства.

Нагадаємо, нещодавно український режисер і колишній в'язень Кремля Олег Сенцов заявив, що, на його думку, Україна повернула утримуваних так званими "ЛДНР" героїв ціною паплюження цінностей, за які ці герої билися.

 

 

Loading...