live

Нардепи побоюються ухвалювати законопроєкт про заочне розслідування, - Монастирський

КП в Україні

На думку нардепів, цей закон може бути використаний проти них

Народні депутати не хочуть ухвалювати законопроєкт про заочне розслідування через побоювання, що цей закон може бути використаний проти них. Про це виданню "РБК-Україна" повідомив голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

"У нас вже є законопроект №2164 про так зване заочне розслідування та розгляд справи. Немає процедури взагалі, як це повинно відбуватися. Ми обговорювали можливу модель, як її можна прописати в Кримінальному процесуальному кодексі, але вона поки дуже сумнівна. Єдиний варіант, чисто теоретично, що людей видають, а потім заочно продовжують розслідування. У нас є маса законодавчих питань, які заважають це зробити", - сказав Монастирський.

А ухвалити цей документ нардепам заважає побоювання народних депутатів.

"Що заважає прийняти цей закон, внесений ще восени минулого року? Знову ж побоювання, в тому числі наших колег депутатів, що цей заочний механізм може завтра бути використаний проти них... Тому, відповідаючи на ваше запитання: так, необхідні законодавчі зміни", - додав він.

Голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський розповів, коли до Ради буде внесений законопроєкт про створення Бюро фінансових розслідувань.Loading...
Loading...
Loading...