Нагороду "Grammy" за альбом року отримала юна американка Біллі Айліш

Біллі Айлиш на 62м "GRAMMY Awards" Фото з відкритих джерел

Це перша нагорода виконавиці

Американська популярна співачка Біллі Айліш стала володаркою музичної премії "Grammy" у номінації "Кращий поп-альбом року" за дебютну платівку "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Про це повідомляється на офіційному сайті премії.

Згідно з повідомленням, на 62-й церемонії музичної премії "Grammy", яка пройшла 26 січня у Лос-Анджелесі, вона отримала головну нагороду в номінації кращий поп-альбом 2019 року.

Разом з Біллі Айлиш за статуетку в цій категорії так само боролися Аріана Гранде з альбомом "Thank u, next", Тейлор Свіфт - "Lover", Бейонсе - "The Lion King: The Gift", а також Ед Ширан - "No.6 Collaborations Project".

Популярна 18-річна співачка була представлена в шести номінаціях, включаючи "Пісня року", "Альбом року", "Кращий новий виконавець", "Кращий запис року" і "Краще поп-сольне виконання".

Раніше повідомлялося, що представники найбільшої енциклопедії "Вікіпедія" назвали 25 найбільш популярних англомовних сторінок за кількістю переглядів в 2019 році. У першу десятку найпопулярніших запитів увійшла сторінка Біллі Айлиш.Loading...