live

Мін'юст подасть у Раду законопроєкт, який дозволить відфільтрувати з в'язниць тих, чиє перебування там недоречне

Міністр юстиції України Денис Малюська з відкритих джерел

Також міністр зауважив й поганий стан будівлі одеської в'язниці

Міністерство юстиції розробить та подасть у Верховну Раду законопроєкт, який дозволить припинити перебування у в'язницях тих осіб, які там недоречні. Про це у своєму Facebook заявив міністр юстиції Денис Малюська.

"Продовжив практику візитів у в'язницю без попередження в неділю. На цей раз відвідав СІЗО в Одесі. Як і в інших установах, вкрай багато людей, яких не бачу ніякого сенсу саджати... Протягом місяця-двох плануємо подати законопроєкт, який дозволить відфільтрувати з в'язниць тих, чиє перебування там недоречне", - зазначив міністр.

У якості прикладу міністр навів ситуацію, коли у стінах в'язниці перебувають люди, засуджені за господарський (білокомірцевий) злочин, за крадіжку та неповернення грошового боргу.

Окрім цього, міністр зауважив й щодо стану будівлі в'язниці, а також проблему наркозалежних.

"На метадонової замісній терапії знаходиться тільки один чоловік на все СІЗО. Наркозалежних там набагато більше", - наголосив Малюська.

Серед інших проблем міністр згадав і про заборону використання ігрових приставок. І якщо не знайде аргументів для цього правила, скасує його.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Мін'юст має намір підпорядкувати собі систему електронних торгів СЕТАМ і змінити керівництво відомства.Loading...
Loading...
Loading...