Міністр Кабміну Дубілет пояснив, коли всі процеси в уряді переведуть у "цифру"

Дмитро Дубілет Скріншот відео

Завершать цей процес протягом року, каже міністр

Роботою з переведення всіх процесів в уряді в електронний формат займаються запрошені спеціалісти з ІТ-галузі. Їхня робота для держави буде безкоштовною.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Ведуча Наташа Влащенко процитувала слова Дмитра Дубілета про те, що всі процеси у Кабінеті міністрів України будуть переведені в електронний формат, щоб всі процеси в уряді зробити більш прозорими. Вона поцікавилася, чи така робота вже виконана.

Дмитро Дубілет зізнався, що наразі ще ні, оскільки такий процес планують завершити протягом року.

"Є три великі блоки, але не буду надто докладно. Сподіваюсь, що секретаріат Кабміну – усе, що стосується прем’єра, секретаріату, віцепрем’єрів – ми переведемо протягом лютого. Далі беру ще два-три місяці на те, щоб перевести всі інші міністерства та об’єднати їх у єдину систему", – повідомив Дмитро Дубілет.

Гість програми розповів, що цими питаннями займаються спеціалісти, фахівці в ІТ-галузі, яких він запросив до Кабміну. Дмитро Дубілет запевнив, що цю роботу спеціалісти виконують безкоштовно, держава не зазнає жодних видатків.

Новини за темою: Чи можливий спецзв’язок без дроту: Дубілет розповів про світову практику

Міністр Кабінету міністрів також розповів про запуск нового проєкту – "електронна акцизна марка".

"Дуже крутий проєкт, мені подобається, на яку архітектуру ми вийшли... Цей проєкт ми робимо разом із податківцями, із Міністерством фінансів та багатьма іншими", – зазначив Дмитро Дубілет.

Як повідомляли, міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет розповів про кадрову новацію, яка дозволить не "роздувати" штат міністерств.

Повне відео програми "HARD з Влащенко" з Дмитром Дубілетом можна переглянути тут.

Loading...