live

Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч агресії, - Зеленський під час виступу в Польщі

Президент взяв участь у заходах з нагоди 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау

Володимир Зеленський president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що усім демократичним державам варто об'єднати зусилля, щоб уникнути агресії. Відповідну заяву він зробив після переговорів з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, повідомляє Офіс президента.

"Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було у 39-му році. Європа і світ не мають права на байдужість і бездіяльність. Тільки згуртованість світу зможе дати відсіч будь-якій агресії і вберегти людство від нових страждань", – сказав український президент.

Також Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні, в день відзначення 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау, Україна разом зі світом вшановує пам'ять жертв Голокосту і дає клятву ніколи не допустити повторення однієї з найтрагічніших сторінок в історії людства.

"Як відповідальні демократичні держави ми назавжди кажемо "ні". "Ні" тоталітарним ідеологіям, "ні" ксенофобії, агресії, будь-яким проявам репресій, ненависті та нетерпимості", – наголосив Зеленський.

Як зазначається, Володимир Зеленський разом зі своїм польським колегою та лідерами інших держав молитиметься за людське життя як найцінніше на планеті.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Польща та Україна домовилися і надалі розбудовувати та зміцнювати наше стратегічне, дружнє партнерство. На його думку, державам вдалося знизити градус емоцій навколо спільного трагічного минулого.Loading...
Loading...
Loading...