Льовочкіна: Українська делегація не зробила висновків і повернулася у ПАРЄ з негативною повісткою

Народний депутат Юлія Льовочкіна "Опозиційна платформа - За життя"

За словами депутатки, єдине, що привезла українська делегація на цю сесію, це оскарження повноважень РФ

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи не зробила висновків з помилок, допущених у минулому, і повернулася з негативною повісткою дня.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час брифінгу у Страсбурзі заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), членкиня моніторингового комітету ПАРЄ Юлія Льовочкіна.

"Сумно, що українська делегація не зробила висновків із помилок минулого і повернулася знову з негативною повісткою. Єдине, що привезла українська делегація на цю сесію, це оскарження повноважень РФ. Немає ні одного іншого питання, яке було би у багажнику, у валізі, у портфелі української делегації. І найрозумнішим на полях Асамблеї, можливо, за участі європейських колег ми могли би створити майданчик, для вирішення перших завдань, а перші завдання – це люди, це гуманітарні питання та гуманітарна ситуація на території цих конфліктів, ситуація з правами людини", – заявила Юлія Льовочкіна.

Новини за темою: Юлію Льовочкіну переобрано членом Моніторингового комітету ПАРЄ

Як повідомляли, 27 січня у Страсбурзі розпочалася Зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нагадаємо, депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи заявив, що українська сторона має на меті опротестувати повноваження Росії.

Loading...