live

Коронавірусом можуть заражати люди без симптомів, - МОЗ Китаю

Фото з відкритих джерел

Інкубаційний період триває від одного до 14 днів

У Міністерстві охорони здоров’я Китаю заявили, що передача коронавірусу від зараженої людини до здорової може відбуватися на стадії інкубаційного періоду. Про це повідомляє ВВС.
 
Як зазначається, у цей час особи, які заражені смертельним вірусом можуть не мати будь-яких симптомів недуги. Попри це такі люди може передавати вірус здоровим особам. Зокрема, тривалість інкубаційного періоду в загальному становить від одного до чотирнадцяти днів.
 
 
У результаті чого боротьба з поширенням смертельної хвороби значно ускладняється, адже заражені пацієнти певний час можуть не мати симптомів недуги.
 
До слова, станом на 26 січня загальна кількість хворих на коронавірус у Китаї становить 2002 особи. Крім цього, випадки зараження були зафіксовані у США, Канаді, а також в країнах Азії та Європи.
 
 
Нагадаємо, у неділю, 26 січня, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус вирушив з візитом до Китайської Народної Республіки з метою вивчення ситуації з поширенням смертельного коронавірусу. 
Loading...