live

Кацман: Парламент все одно має прийти до адаптації Мінських угод

Володимир Кацман

Фото з відкритих джерел

"Варто навчитися того, що навіть столітні війни завершуються миром"

Нарешті в парламенті формується здорове ядро заради миру на Донбасі. Таким чином цей парламент або наступний так чи інакше прийдуть до адаптації Мінських угод.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Ведучий поцікавився, що він думає про міжнародний альянс, який намагається допомогти Україні у вирішенні конфлікту на Донбасі. У відповідь той сказав, що до Сенату Франції варто прислухатися, адже Франція має в своїй історії Столітню війну.

"Тому варто навчитися того, що навіть столітні війни завершуються миром", – зазначив Кацман.

Він розповів, що на його очах народжувалась міжпарламентська група діалогу заради миру на Донбасі.

"Від парламенту України в цю групу записувались не лише представники опозиції, в ній є і "Слуги народу", і позапартійні, і представники інших фракцій. Розумієте - це дуже важливо, бо нарешті знаходимо здорове ядро в парламенті. Або цей парламент, або наступний парламент так чи інакше прийдуть до адаптації Мінських угод", – вважає експерт.

За словами Кацмана, він категорично проти того, що говорять деякі українські новоспечені політичні діячі, представники в Тристоронній групі або представники МЗС про те, що можуть бути переглянуті Мінські домовленості.

"В Мінських перемовинах, в "нормандському форматі" беруть участь чотири сторони. Навіть якщо одна зі сторін висловлює побажання змінити текст мінських домовленостей, то три інші сторони мають погодитися з цим і лише тоді це може статися. Інакше для чого ми це озвучуємо, навіщо ми дражнимо весь світ своїми забаганками", – констатував Володимир Кацман.

Нагадаємо, 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об’єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об’єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...
Loading...
Loading...