Грип в Україні: На Сумщині припинили навчання у 15 школах

Рівень захворюваності в регіоні досягнув порогового рівня

Грип. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

У Сумській області, щоб стримати різке поширення грипу, призупинили навчання у 15 загальноосвітніх школах. Про це заявив начальник обласного управління охорони здоров'я Дмитро Кравцов на апаратній нараді в Сумській облдержадміністрації, повідомляє Укрінформ.

"Задля уникнення спалаху грипу призупинено навчальний процес у 15 загальноосвітніх школах області. Із групи епідемризику заплановано на вакцинацію 4926 осіб. На проведення щеплення зазначеної категорії осіб передбачено 1 мільйон 231 тис. грн", - зазначив посадовець. 

Окрім цього, Кравцов розповів, що загальний стан захворюваності мешканців Сумської області на грип досяг порогового рівня і складає 527,8 осіб на 100 тис. населення. Загальна кількість хворих - 5696 осіб, серед яких 3880 дітей, що становить 68,1% від загальної кількості.

Нагадаємо, нещодавно в Центрі громадського здоров'я назвали кількість українців, які померли від ускладнень грипу. Станом на 22 січня в Україні кількість летальних випадків від ускладнень грипу зросла до 11.Loading...