live

Футболісти "Дніпра-1" програли свій другий спаринг на зборах в Туреччині

Футболісти "Ягеллонії" святкують переможний гол у спарингу з "Дніпром-1" ua-football.com

Підопічні Дмитра Михайленка вдруге поспіль мінімально поступилися у спарингу, при цьому не забивши жодного м’яча

Футболісти дебютанта української Прем'єр-ліги "Дніпра-1" програли у своєму другому контрольному поєдинку на першому тренувальному зборі у турецькому Белеку. Сьогодні, 27 січня, команда Дмитра Михайленка поступилася польському клубу "Ягеллонія" з міста Білосток з мінімальним рахунком 0:1. М'яч у ворота українців на 14-й хвилині з пенальті забив чеський легіонер "Ягеллонії" Мартін Поспішил, повідомляє ua-football.com.

"Дніпро-1" провів свій другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Сьогодні, 27 січня, дніпряни зіграли з польською "Ягеллонією".

У першому таймі поляки виглядали краще, атакували гостріше, і "Дніпро-1" має дякувати долі і своєму голкіперу Юрчуку, що пропустив до перерви лише раз, та й то з пенальті.

Після перерви Дмитро Михайленко кардинально змінив склад, що принесло свої плоди. "Дніпро-1" заграв краще, почав створювати підходи і моменти, проте забити так і не зміг – 0:1 на користь польського клубу.

Звітний матч "Дніпро-1" провів у такому складі: перший тайм – 31. Валерій Юрчук, 71. Максим Лопирьонок, 39. Олександр Сваток, 15. Сергій Логінов, 11. Владислав Шаповал, 4. Сергій Кравченко (кап), 69. Юрій Вакулко, 3. Франсіско Ді Франко, 19. Лукас Тейлор, 10. Сергій Булеца, 23. Олексій Хобленко; другий тайм – 31. Андрій Кліщук, 77. Олексій Чичиков 5. Сергій Логінов, 30. Папа Гуйє 8. Володимир Польовий, 44. Арсеній Батагов 18. Олександр Сніжко, 25. Ігор Когут, 29. Олександр Назаренко 89. Владислав Супряга, 23 Олексій Хобленко (7. Дмитро Коркішко,58).

Нагадаємо, перший спаринг "Дніпро-1" провів у п'ятницю, 24 січня, програвши сербському клубу ТСК з міста Бачка-Топола також з рахунком 0:1. У тій грі Дмитро Михайленко випустив у стартовому складі одразу п'ятьох новачків, що і відбилося на грі. Зі зв'язками і взаємодією на полі у ​​дніпрян виходило не надто. По такій грі не дивно, що саме серби в кінцівці першого тайму відкрили рахунок.

У перерві Михайленко повністю оновив склад, гра команди вирівнялася, почали з'являтися цікаві моменти, проте забити хоч раз "Дніпро-1" так і не зміг.

Той матч "Дніпро-1" провів у такому складі: перший тайм –: Валерій Юрчук, Володимир Адамюк, Олександр Сваток, Сергій Логінов, Владислав Шаповал, Арсеній Батагов, Ігор Когут, Франсиско Ді Франко, Лукас Тейлор, Сергій Булеца, Олексій Хобленко; другий тайм – Андрій Кліщук, Олексій Чичиков, Максим Лопирьонок, Папа Гуйє, Володимир Польовий, Сергій Кравченко, Юрій Вакулко, Дмитро Коркішко, Олександр Бєляєв, Олександр Назаренко, Владислав Супряга.

Додамо, що завтра, 28 січня, дніпряни зіграють у Туреччині з чеським клубом "Богеміанс" (Прага), 30 січня – з віденською "Аустрією", а 1 лютого – з чеською "Сігмою" (Оломоуць). Турецький збір "Дніпро-1" завершить 2 лютого.