Дубілет розповів про кадрову новацію, яка дозволить не роздувати штат міністерств

Фото з відкритих джерел

Відповідну реформу можуть втілити до кінця цього року

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив, що уряд збирається розробити реформу, яка дозволить не роздувати штат міністерств.

Про це він розповів в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Ведуча Наташа Влащенко спитала у гостя програми про реформування КМУ та чи буде розділення якихось міністерств. Дубілет відповів, що спробує зробити все зі свого боку.

"Власне, до останнього часу кожне нове міністерство завжди передбачало, що це потрібно автоматично збільшити державний апарат, кількість людей, які задіяні у так званих підтримуючих функціях, які працюють у кожному окремому міністерстві, тому що кожне міністерство – це окрема юрособа", - зазначив міністр.

Він сподівається, що вже цього року, можливо, навіть за кілька місяців, Кабмін зробить таку реформу.

"Незважаючи на те, скільки буде у нас міністерств, кількість людей, які залучені у так звані підтримуючі функції (це кадровики, бухгалтерія, там близько 19 різних функцій є так званих підтримуючих), кількість цих людей не буде залежати від того, яка кількість міністерств", - наголосив Дубілет.

Міністр навів приклад, якщо завтра раптом Міністерство культури, молоді та спорту розділиться хоч на 5 різних міністерств, то він зробить так, щоб кількість людей від цього не збільшилася.

Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський, даючи другий шанс прем’єр-міністру Олексію Гончаруку, поставив перед ним низку важливих завдань, зокрема переглянути сферу діяльності ряду міністерств та провести їхню реорганізацію. У разі розділення міністерств їхні нинішні керівники автоматично втрачають свої посади.

Loading...