live

Білл Гейтс виділив 10 млн доларів на боротьбу зі смертельним коронавірусом

Білл Гейтс. Фото: informator.news

Дані заходи будуть включати технічну підтримку для здійснення скринінгу і безпосереднього лікування

Фонд засновника компанії Microsoft Білла Гейтса та його дружини Мелінди Bill & Melinda Gates Foundation вирішив виділити 10 мільйонів доларів на заходи, пов'язані з боротьбою з поширенням смертельного коронавірусу з Китаю. Про це повідомляється на сайті фонду.

Зазначається, що половина цієї суми піде на боротьбу з вірусом безпосередньо в Китаї, де фонд вже працює "з цілою низкою китайських партнерів з державного та приватного секторів". 

Ще 5 мільйонів підуть на надання допомоги Африканським центрам з контролю і профілактики захворювань. Дані заходи будуть включати технічну підтримку для здійснення скринінгу і безпосереднього лікування.

В карантині перебувають троє хворих чоловіків, які також побували в Китаї. Ще один хворий перебуває на карантині в Мельбурні.

А тим часом коронавірус з Китаю поширюється світом. Випадки захворювання зафіксували у Канаді, США, Австралії, Франції, Малайзії, Японії та В'єтнамі. Раніше ЗМІ повідомили, що за добу кількість загиблих від коронавірусу в Китаї зросла до 80 осіб.

Напередодні при Апараті Ради Національної безпеки і оборони України з 20 січня було створено оперативну групу з питань моніторингу та аналізу ситуації стосовно розповсюдження нового коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...