live

Єлісєєв: Нова українська влада докладає зусиль для міжнародної "детоксикації" Путіна

Костянтин Єлісєєв Скріншот відео

Сьогодні відбувається міжнародна реабілітація президента Путіна, каже дипломат

Нова українська влада докладає зусиль для того, щоб сьогодні відбулася міжнародна реабілітація президента РФ Володимира Путіна.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ГО "Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв.

Гість програми зауважив, що зараз активно стежить за міжнародною політикою, яку проводить український президент Володимир Зеленський. Дипломат поділився, до яких висновків він дійшов у результаті таких спостережень.

"На жаль, мушу визнати, що сьогодні, фактично, відбувається міжнародна реабілітація президента Путіна. Ви бачите, що він уже став "рукостискаємим", він їздить країнами світу", – заявив Костянтин Єлісєєв.

Новини за темою: Кулеба пояснив, чому Зеленський вітав Путіна з Новим Роком

Гість програми продовжив: "На жаль, нова українська влада докладає зусиль для того, щоб сьогодні відбулася політика, я сказав би, така міжнародна політика "детоксикації" Путіна, і на сьогодні він є активним гравцем. Нещодавно він був на міжнародній конференції, ініційованій Меркель, запрошений до Берліна. Ця конференція була щодо Лівії. І він, можна сказати, у грі. Якщо ще пів року тому він був "нерукостискаємий", то зараз він знову став активним гравцем".

Як повідомляли, речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що лідери України та РФ встановили ефективний, робочий контакт.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що тільки прямий діалог з президентом Росії Володимиром Путіним дозволить повернути на батьківщину утримуваних на окупованому Донбасі та на території РФ українців.

Loading...