Японія хоче інвестувати у переробку сміття і будівництво мостів в Україні, – Єлісєєв

Костянтин Єлісєєв Скріншот відео

Японія має намір інвестувати і мати з цього зиск, каже дипломат

Японія розглядає питання щодо інвестування коштів у проєкти з переробки сміття у низці великих українських міст, а також – у будівництво мостів.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK повідомив український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ГО "Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв.

Гість програми зазначив, що нині Японія багато допомагає Україні, зокрема, інвестує у різні проєкти, до прикладу, у проєкт з будівництва очисних споруд неподалік від Києва.

"Зараз Японія розглядає питання інвестицій, наприклад, у переробку сміття в Україні, передусім у крупних українських містах. Вони визначили такі міста, як Київ, Одеса, Львів, Харків і ще декілька міст (і Миколаїв, мені  здається) для того, щоб інвестувати у переробку сміття і з цього навіть мати зиск, щоб і для України це був вигідний бізнес, на своїх прикладах", – зазначив Костянтин Єлісєєв.

Окрім того, каже гість програми, Японія готова інвестувати у будівництво мостів в Україні.

"Зокрема, один із них, мені здається, – будівництво моста у районі Миколаєва. Зараз є ідеї щодо будівництва певних розв’язок і мостів навколо Києва, у Запорізькій області, у Дніпрі тощо", – зазначив дипломат.

Новини за темою: Форум в Давосі: Що розглядали на ювілейній зустрічі та що відстоювала Україна

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук озвучив головні стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський заявив про готовність видавати ліцензії на видобуток газу та нафти в Україні іноземним інвесторам.

Читайте також: "Давоський форум у сухому залишку: Вкладайте інвестиції, а куди – розберемось потім".

Loading...