live

"Я – Філіп", "А я – Саня": Єлісєєв розповів про давоський конфуз українського міністра

Костянтин Єлісєєв Скріншот відео

Український міністр не розгледів у скромному незнайомцеві монарха

Український міністр у Давосі потрапив у курйозну ситуацію, коли, спілкуючись із скромним на вигляд незнайомцем, не здогадався, що перед ним – король однієї із європейських держав.

Про такий випадок в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK розповів український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ГО "Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв.

Гість програми розповів кумедну історію, свідком якої він колись став під час Економічного форуму у Давосі. Як зазначив Костянтин Єлісєєв, українська делегація, до складу якої входили міністри економічного та фінансового блоку, на чолі з тодішнім президентом України Петром Порошенком очікувала на машину, яка мала забрати лідера.

Новини за темою: Зеленський на форумі у Давосі назвав головне завдання України

"Ми стояли, і поруч підійшла скромна людина у звичайному, як зараз пам’ятаю, сірому пальті і привіталася з президентом Порошенком, типу, "добрий день – добрий день, як справи?". А вся делегація поруч стоїть і дивиться, а хто ж це? Ну, привіталися, він став… Поруч стояв (не хочу зараз називати його) один український міністр... Підходить він до нашого міністра, ця людина у пальті, скромна, і каже: "Добрий день, я – Філіп". А наш міністр каже: "Добрий день, а я – Саня". Вони обнялися, постукали по плечах. Ну, тут оголосили, що приїхала машина цього Філіпа і він вибачився і пішов. А потім я кажу йому (міністру. – Ред.): "Ви знаєте, з ким ви говорили?" Він каже: "Та не знаю, Філіп якийсь". Я кажу: "Насправді, це король Бельгії Філіп". І ви би бачили обличчя цього українського міністра!" – розповів Костянтин Єлісєєв.

Дипломат додав, що після того випадку у Давосі міністр вивчив усіх монархів у світі і знав це, як абетку.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський відвідав Український дім у Давосі.

Читайте також: "Форум в Давосі: Що розглядали на ювілейній зустрічі та що відстоювала Україна".Loading...
Loading...
Loading...