В Україні створено групу з протидії розповсюдження коронавірусу, - РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Оперативна група здійснює цілодобовий моніторинг та аналіз ситуації щодо розповсюдження нового захворювання

При Апараті Ради Національної безпеки і оборони України з 20 січня було створено оперативну групу з питань моніторингу та аналізу ситуації стосовно розповсюдження нового коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба РНБО.
 
За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, ситуація з поширенням нового коронавірусу перебуває на постійному контролі, і Апарат РНБО України володіє в повному обсязі всією необхідною інформацією щодо цього питання. Окрім цього, Данілов додав, що моніторинг розповсюдження нового коронавірусу (2019-n-CoV) відбувається стосовно країн Азії, Європи, США, та країн СНД, які межують з Україною.
 
Зокрема, наразі у цілодобовому режимі відбувається аналіз та вивчення заходів безпеки, які вживають органи влади інших країн з метою запобігання поширення вірусу. 
 
У зв’язку з цим, з 26 січня цього року Міністерство охорони здоров'я України запровадило в аеропорту "Бориспіль"  температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. А саме, спеціалісти санітарно-карантинного підрозділу вимірюють температуру пасажирів за допомогою обладнання, що укомплектовано інфрачервоними термометрами. Крім цього, усі тварини, що ввозяться в Україну, проходять спеціальний огляд ветеринарних служб.
 
Нагадаємо, нещодавно народна лікарня університету Ухань оприлюднила перші симптоми, які проявляються при зараженні новим вірусом 2019 nCoV.
Loading...