Упав перед храмом РПЦ: У Росії помер протоієрей Всеволод Чаплін

Протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін Фото з відкритих джерел

Священик пішов з життя у віці 51 року

У неділю, 26 січня, у віці 51 року пішов з життя колишній спікер Російської православної церкви та настоятель храму Феодора Студита на Нікітських воротах протоієрей Всеволод Чаплін. Про це повідомляє російське інформаційне агентство "Інтерфакс".
 
"Все сталося приблизно о 16:30. Отець Всеволод сидів на лавці біля свого храму, коли йому раптом стало погано, він впав, і за 15 хвилин приїхали лікарі, які констатували смерть", - розповів прихожанин храму Феодора Студита Олександр Петрунько.
 
Згодом смерть священника підтвердив замісник керівника справами Московської патріархії єпископ Савва.
 
"Помер батько Всеволод Чаплін. Теж епоха. Царство небесне", - заявив він на своєму каналі в Telegram.
 
 
Наразі офіційно причина смерті священика не повідомляється. Втім, припускається, що він помер від астматичного приступу.
 
Довідка:
Всеволод Анатолійович Чаплін — священик Російської Православної Церкви, протоієрей; З 31 березня 2009 року по 24 грудня 2015 року займав посаду Голови Синодального відділу по взаємодії Церкви і суспільства Московського Патріархату. Член Громадської палати Російської Федерації з 24 вересня 2009 року по 17 червня 2017 року. Настоятель московського храму святого Феодора Студита у Нікітських воріт. Член громадської палати Союзної Держави Росії і Білорусі з липня 2017 року.
 
Він запам'ятався неприпустимими для священнослужителя заявами про українців, погрожував державі знищенням, а також закликав до окупації нових областей України. Особливо жорстко висловлювався про автокефальну церкву і Томосі.
 
Нагадаємо, нещодавно пішов з життя 28-річний уродженець Непалу – Хагендра Тапа Магар, якого було визнано найменшою у світі людиною, що мала здатність пересуватися самостійно.


Loading...