live

Українські боксери на турнірі "Странджа-2020" здобули перше командне місце

Українські боксери на турнірі "Странджа-2020" у столиці Болгарії Софії fbu.org.ua

"Синьо-жовті" майстри шкіряної рукавички на турнірі у столиці Болгарії завоювали десять медалей – чотири золоті, одну срібну і п'ять бронзових

Збірна України з боксу стала найкращою командою 71-го за ліком міжнародного турніру з боксу класу А "Странджа-2020", що вчора, 25 січня, завершився у столиці Болгарії Софії. Фінальні бої принесли нашій країні чотири золоті та одну срібну медаль, повідомляє у Facebook пресслужба Федерації боксу України.

Кращим боксером турніру визнано українця Олександра Хижняка, який переміг у ваговій категорії до 75 кг представника Білорусі Вадима Панкова.

Ще три "золота" нашій команді принесли Ярослав Харциз (до 63 кг), Юлія Циплакова (до 57 кг) та Цотне Рогава (понад 91 кг). "Срібло" – у Степана Грекула (до 81 кг).

Крім цього, українці здобули п'ять бронзових медалей – Анастасія Чорноколенко (до 75 кг), Микола Буценко (до 57 кг), Євген Барабанов (до 69 кг), Сергій Горський (до 91 кг) та Роберт Мартон (до 91 кг).

Зазначимо, що загалом на турнірі "Странджа-2020" у Софії боксували більше 300 боксерів із 30-ти країн. Змагання тривали з 21 до 25 січня і стали своєрідною "генеральною репетицією" спортсменів перед кваліфікаційними стартами на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020.

Нагадаємо, кваліфікаційні континентальні змагання проходитимуть до 30 квітня. Безпосередньо європейський турнір прийматиме Лондон (Англія) з 13 до 23 березня (спортивна арена – Copper Box arena, Queen Elizabeth Olympic Park), а світовий боксерський турнір пройде з 13 до 24 травня 2020 року в Парижі (Франція).

Додамо, що головні змагання чотириріччя – ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 пройдуть в Токіо (Японія) з 24 липня по 9 серпня.

 

 Loading...
Loading...
Loading...