live

У Москві активісти збунтувалися проти Путіна: Серед них екскомандир НЗФ "ДНР" Гіркін

Фото з місця події Obozrevatel

Активісти вийшли з вимогою провести референдум

У суботу, 25 січня, в Москві під управлінням президента Володимира Путіна активісти вийшли на акцію протесту з вимогою провести референдум щодо майбутніх змін до Конституції. Про це повідомляє "Новая газета".
 
Як зазначається, у заході взяли участь представники російських лівих сил: "Лівий фронт", "Інша Росія", "Новоросія" тощо.
 
За словами організаторів, участь у заході взяли 500 активістів. Проте, за інформацією журналістів, загальна кількість присутніх на акції становила приблизно сто осіб.
 
Зокрема, серед активістів на Старій площі було помічено лідера "Лівого фронту" Сергія Удальцова, його соратника Леоніда Развозжаєва, лідера "Новоросії", колишнього керівника НЗФ так званої "ДНР" Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) та полковника ГРУ у відставці Володимира Квачкова.
 
За попередньою інформацією, присутні на акції подали звернення до Володимира Путіна, в якому вимагали скликати перед прийняттям правок Конституційне зібрання та винести на голосування кожну поправку окремо, а не "пакетом". 
 

 
До слова, напередодні колишній командир НЗФ так званої "ДНР" Ігор Гіркін (Стрелков) заявив у мережі, що збройні формування можуть бути розгромлені на Донбасі. Після чого цю інформацію почали поширювати сайти НЗФ у соцмережі "Вконтакті", пише Оbozrevatel.
 
"... Протягом дня і на цей час під вогнем перебуває практично вся лінія фронту. (Результати цих обстрілів будуть повідомлені пізніше)", - заявив Гіркін.
 
За словами Стрелкова, під вогнем нібито знаходиться селище Ясна, що розташоване на околиці непідконтрольної Україні Ясинуватої.
 
Нагадаємо, раніше учасники незаконного збройного формування "ДНР" пообіцяли звільнити трьох підлітків, відомих як "ясинуватські диверсанти", яких незаконно затримали ще в 2016 році.
Loading...